top of page
DSC_7110-4_edited.jpg

O nás

Sales a Operation
 
Martina Lazárová, MBA

Profesionál v oboru cestovního ruchu, hotelnictví a konzultací. Má diplom z College of Tourism Goodwill a MBA z University of New York in Prague. Má zkušenosti z různých hotelů a projektů – preopening, oblast recepce, provozu, obchodu a s vedením hotelů. Například: Hotel Hilton, Hotel Yasmin, Hotel Praha, Hotel Suite Home Prague. Konsultace a školení – Amigo, Alqush, Pinelli Hotels, Hotel Samechov, Czech Hotel Consulting. Na základě získaných zkušenosti se v posledních letech věnuje tvorbě konceptů a rozvoji hotelových zařízení. 

 

Ing. Jaroslav Tibitanzl

 

Profesionál v oboru cestovního ruchu, hotelnictví a revenue. Vyučil se jako číšník v hotelu Alcron dnešní Radisson. Vystudoval Střední Hotelovou školu v Mariánských Lázních, dále Vysokou hotelovou školu zakončenou červeným diplomem a titulem v oboru Hotelnictví a Management. Jako číšník pracoval v Německu, Chorvatsku a USA. Pracoval také jako F&B Manager Na Letenském zámečku, Front Office Manager v hotelu Sax. Poté jako Generální ředitel hotelu Sax a hotelu U zlaté studně pod Pražským Hradem a jako Finanční ředitel hotelu Aria. Dnes zastává funkci Director of Sales and Marketing ve společnosti Bookassist. K jeho specializacím dále patří mimo jiné také e-commerce, distribution, pricing a social media. Je jeden z největších odborníků v oblasti e-commerce v Praze.

 

 

 

 

F&B 

 

Jan Kníže

Profesionál v oboru cestovního ruchu a hotelnictví, specialista na Food & Beverage. Svou kariéru zahájil jako Restaurant Manager v Bacchus Group v restaurantu Barock, poté v restauracích společnosti Kolkovna Group. Již více jak 9 let působí jako F&B Manager v hotelu Yasmin. K jeho specializacím dále patří mimo jiné také opening F&B provozů, sommeliérství a upselling v gastronomických provozech. Svou odbornost rozšiřuje nejen specializovanými kurzy, ale také podnikl řadu „food tripů“ do center evropské i zámořské gastronomie. Rád také předává své znalosti při školení a vzdělávání studentů gastronomicky zaměřených škol.

Sales& Business Developement

 

Vilma Jankůjová

S rozsáhlou obchodní praxí od roku 1999 nejen z hotelnictví se Vilma v M&J Hotel Advisor zaměřuje na korporátní klientelu a incomingové agentury. Do jejího pracovního portfolia patří 4* a 5* hotely, Kongresové centrum Praha, Sheraton Prague, Pachtův palác, ale také třeba top sportovní značka Head, malé start-upy a projekty z oblasti logistiky a e-commerce. Orientuje se ve všech segmentech hotelového obchodu a specializuje se zejména na firemní akce, kongresy, konference a svatby. Od roku 2014 získávala zkušenosti i v hotelovém provozu malého zámeckého resortu Chateau Žinkovy, kde obchodní praxi obohatila o zkušenosti s vedením celého resortu a hlavně provozní problematikou recepce, rezervací, housekeepingu a F&B. 

Martina Lazarova konzultace hotelům
tibik.jpg

Sales & Marketing

 

Daniel Tylinger

9 let pracoval na pozici Director of Sales & Marketing v pražských hotelích Diplomat a Savoy provozovaných řetězcem Vienna International. Poté působil 5 let na obdobné pozici v luxusním hotelu Kempinski Hybernská Prague. V červnu 2014 hotel opustil značku Kempinski a začlenil se pod názvem The Mark ke sdružení The Leading Hotels of The World. Daniel se svým týmem hotel úspěšně převedl fází rebrandingu a následně pokračoval v jeho vedení jako Hotel Manager. Daniel  absolvoval řadu školení  v oblasti hotel managemetu , revenue a sales , vč. kurzů zaměřených na hotelový management na Manchester Metropolitan University a Kempinski Revenue Academy od společnosti IFH ve Frankfurtu, Pracuje v Hotelu Yasmin jako General Manager.

Konsultant pro Ruský a CIS trh

 

Asel Beksultanová

Externí konsultant se specializací na Ruský a CIS trh v cestovním ruchu a hotelnictví. Orientuje se a pomáhá implementovat různé CRM systémy a business procedury. Její organizační a komunikační znalosti nám pomáhají zlepšovat kvalitu a efektivitu schůzek. Asel hovoří plynule Rusky, Anglicky a Korejsky, což je obrovská konkurenční výhoda pro naše klienty.  

Naše Hodnoty

Jsme skupina nadšenců, kteří milují svou práci a rádi se každý den zdokonalují v oblasti Hotelnictví.

 

Naše rozhodnutí jsou založená na statistikách a zkušenostech z praxe. Tím je zaručeno, že naše klienty posuneme k lepším finančním výsledkům. 

 

S našimi partnery máme dlouhodobé a pevné obchodní vztahy.

 

Jednoduše máme rádi svoji práci a snažíme se ji dělat co nejlépe a s úsměvem.

bottom of page